top of page

Kağıttan Sanat'a..Tekin Ambalaj

Sıvama Taslama Kutu Özellikleri

Mukavva sıvamalı kutu ; Mukavva üzerine sıvama yapılıp sağlamlık ve kalınlık kazanan kutu, özel bıçakla kesilir. Katlama ve yapıştırma işlemlerinden geçer. Kutu ambalaj sektörünün vazgeçilmezi olan sıvamalı kutu, ürünlere görsellik kazandırır. Kutu üzerine ofset baskı uygulanır ve sağlamlık sağlar. Lüks kutu kategorisine giren bu kutu, lüks ürün, katalog sunumu, kozmetik ürünleri vb. her türlü lüks ürün kutusu olarak kullanılır. 

silindir kutu 5.jpg
laklı kutu silindir.jpg
silindir kutu 7.jpg
silindir kutu 4.jpg

Silindir Kutuların Kullanım Alanları!

Ürünlerinize rafta farklılık yaratarak rakiplerinin önüne geçmesini sağlayan silindir kutuların kullanıldığı ürün gruplarından sadece bazıları aşağıdaki gibidir; Alkollü/alkolsüz içecekler, Sıcak içecekler, Kozmetik ürünler, Tekstil ürünleri, Şekerleme ve bisküviler, Kuru gıdalar, Kırtasiye ürünleri, Takılar, Ev eşyaları, Belgeler, Büyük boy dokümanlar, Teknoloji ürünler, her türlü şişe ve kavanoz ve bunların dışında sağlam muhafaza edilmesi gereken veya lüks görünüm kazandırılmak istenen birçok ürün silindir kutular ile kendi reklamını yapmaktadır.

taslama kutu.jpg
silindir kutu2.jpg
karton kesimli kutular.jpg
taslama kutu 1.jpeg
silindir kutu3.jpg
telefon kutuları.jpg

Taslama Kutu & Sıvamalı Kutu & Sert Kutu

Taslama Kutu, genellikle lüks ürün grupları için kullanılan bir kutu çeşididir. Promosyon ürünleri ve ürün tanıtımları için de kullanılır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma imkan sağlar. İstediğiniz baskı yapılabilir, yaldız, gofre gibi uygulamalar yapılabilir. Taslamalı kutunun kalitesini kullanılan malzemenin yanı sıra işçiliği de belirlemektedir.

bottom of page